<< Bilgi merkezi >>

SİPARİŞİM NEKADAR SÜREDE GÖNDERİLMEKTEDİR ?

Web sitemizde yer alan ürünlerin %90’ı stoklarımızda mevcut ürünlerdir. Saat 15:00’e kadar verilen sipariş aynı gün kargolanmaktadır. Sadece özel tasarım ürünlerin üretim/gönderim süresi farklı olabilir. Özel tasarım ürün siparişi verdiğinizde detaylı bilgilendirme, eposta veya telefon ile sizinle irtibata geçilerek verilir.

SİPARİŞİMDEKİ TÜM ÜRÜNLERİ TEK BİR SEFERDE Mİ GÖNDERİLECEK ?

Ev tekstili ürünlerimizin tamamı depomuzda stoklu ürünlerdir ve tek seferde kargolanmaktadır.

TELEFON İLE SİPARİŞ VEREBİLİRMİYİM ?

Şuan için sadece özel tasarım ürünler telefon ile oluşturuluyor.

ÜRÜN ÖLÇÜLERİNİ NEREDEN BULABİLİRİM ?

Seçtiğiniz ürünün sayfasında açıklama kısmının hemen altında bulunan ‘Detaylı Bilgi ‘ ve ‘Ürün Özellikleri ‘ bölümlerinden merak ettiğiniz bilgilere rahatlıkla ulaşabiliriz.

SİPARİŞİMİN ÖDEMESİNİ NASIL YAPABİLİRİM ?

Sipariş oluştururken kredi kartı ve havale – eft ödeme seçeneklerinden yararlanabilirsiniz.

Havale/eft ile ödemelerinizi gerçekleştirebilmeniz adına banka bilgileri sipariş onaylama sayfasında tarafınıza belirtilmektedir. Bu tür bir ödeme seçeneğinde, havale/eft işleminin daha çabuk işleme alınabilmesi adına, açıklama kısmına sipariş numarasının ilave edilmesi önem arz etmektedir.

Kredi kartı ile ödemelerinizde sitemizde belirli dönemlerde belirtilen taksit seçenekleri ile ödeme imkanı bulunmakta olup, bu gibi durumlar sitemizde ilgili bölümlerde belirtilmektedir.
Şu aşamada maalesef kapıda ödeme ve/veya birden fazla kredi kartı ile yurt dışı kredi kartları ile ödeme seçeneğimiz mevcut değildir.

HAVALE / EFT YAPARKEN EK ÜCRET ALINIYOR MU ?

Bu tamamen bankaların insiyatifinde olan bir konudur. Bankanızdan bilgi alabilirsiniz.